SubskrypcjaNie chcesz przegapić nowego posta?
Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.
Poniżej opiszę różne sposoby subskrypcji mojego bloga.
Wybierz dla siebie ten najwygodniejszy i bądź zawsze na bieżąco!

Subskrybuj przez e-mail
Na samym dole bloga znajduje się ramka o nazwie  Subskrybuj przez e-mail. Wystarczy, że wpiszesz w białe pole adres swojego e-maila, a następnie klikniesz przycisk Submit. Wyświetli Ci się nowe okno, w którym będziesz musiał przepisać kod z obrazka. Kiedy już to zrobisz, to klikasz na szary przycisk Complete Subscription Request. Na e-maila przyjdzie Ci wiadomość (niestety po angielsku), w której będzie znajdować się link. Wejdź w niego, żeby potwierdzić chęć subskrypcji. Jeśli nie otrzymałeś takiego e-maila, to radziłabym zajrzeć do zakładki SPAM, gdzie owy e-mail mógł trafić. 

Dołącz do grona Obserwatorów
Na dole bloga znajduje się także ramka Obserwatorzy. Jeśli masz już konto na Bloggerze, to wystarczy, iż klikniesz na przycisk Dołącz do tej witryny. Mój blog zostanie wtedy dopisany do Twej "Listy Czytelniczej", a powiadomienia o nowych notkach będą wyświetlane na Twoim Bloggerowym koncie.

Dodaj bloga do swojego Czytnika RSS.
Posiadasz konto na jakimś Czytniku RSS (TUTAJ znajduje się spis tych najpopularniejszych - ja korzystam z Feedly)? Jeśli tak, to wystarczy, że dodasz adres mojego bloga do subskrybowanych stron.

Polub Fanpage na Facebook'u
Link do Fanpage tego bloga: https://www.facebook.com/MyLogorrhea. Będę na nim informować o nowych postach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...